SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw jetta
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
121769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen ne gjendje perfekte optike dhe teknike. VW Jetta Model Amerikan,1.9 Diesel.
Vetura permban: Menjaq Dsg,Komandat ne vollan,Nxemje ne Karika,Muzike me sd cart dhe 6 cd-ja.
Vetura e ka te kryer servisimin komplet qe 2 muaj.
Per cdo info shtese na kontaktoni,Ndrrim num bej.
Informata rreth publikuesit
tajar
+38649450808
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »