SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw lupo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
121813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vw lupo 1.4 benzin viti 2001 ne gjendje perfekte me klim euro 4 meliber servisi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Suharekë
049325133
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »