SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 2 1.6 TURBO DISEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1985
ID e produktit :
121843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*FELLNE*SHIBER*RREGLLAZHA E KRYER*ULE FILTERA TE NDRRUAR* KARRIGE TE GOLF 3* I QLAJMRUAR* 5 SHPEJTESINE GJENDJE SHUM TE MIREPER ME SHUM KONTAKTONI NE:044/049-175-695

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uran
Vushtrri
37744175695
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »