SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bmw 320d -07
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
121844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320d ngjendje perfekte si teknike ashtu edhe ne kareseri. Motor 2.0 me shpenzime shum tvogla, timon multifunksional sport, tuner audio bmw profesional CD, klimatronik dy zonale, perde mbrapa automatike etj, pronarini dyt i vetures jom dhe ka 146.000km te garantuara..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Noar
Beverly Hills, California
045330666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »