SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 1.9 TDI - 2007
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:14
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Viti :
2007
ID e produktit :
121847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli A3
Motorri 1.9 Dizell
Klimatronik
Manual
Me dogan te paguar
Viti i prodhimit 2007
Qmimi 7900 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044 419 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »