SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercdes. Atego. -2001 -2.5 disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Lloji :
Mercedes Atego
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
ID e produktit :
121855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet. apo Ndrohet. Kamioni me friz Shum ne gjendje te rregullt me pak kilometra te kalune Qmimi. me pare 6600 EURMe ndrrim 7500 EUR

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
044 42 66 99
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »