SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9, viti 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Sensor Parkingu
ID e produktit :
121878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen ne gjendje shume te mire. Vetura eshte me 7 shpejtesi, automatik DSG, 1.9 TDI, 5 ulese me mundesi te vendosjes edhe dy ulese shtese, ngjyra e bardhe metalike, Viti prodhimit 2009, senzora parkimi mbrapa, drita te mjegulles, te gjitha xhamat elektronik, tempomat, dy çelesa etj.
Eshte me tabela te Kosoves dhe ka regjistrim deri ne Nentor 2016. Gjithashtu ka edhe sigurimin TPL.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike.Rrypi motorrit i nderrum, zamajci i nderrum komplet (2 llamellat, 2 korpat), servisim të rregullt, ne trap eshte ne gjendje shume te rregull dhe ne veture nuk ka nevoje te investohet per kurgjo. Vetura posedon bllokad shume te sigurt kunder vjedhjes.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »