SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Opel Meriva 1.7 CTDI
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1686.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
121881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel Meriva djendje te rregullt
dhe hargjime minimale.
kontakt 044 388 955
Informata rreth publikuesit
Munir
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »