SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 dizel M-paket me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:46
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
121900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530 dizel M-paket me dogan te paguar ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 2011...044-900-006//045-586-151//

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Vushtrri
044 900006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »