SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skoda Octavia
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
121937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skoda Octavia 1.9 Dizel. Vetura ka 105 ps. Ndërsa ka 260 mij te kaluara. Posedon Klim auto. Senzor te parkingut para dhe mbrapa. Nxehje te karrigeve dhe pasqyre. Tempomat etj. Vetura është ne gjendje te rregullta dhe posedon librin e servisve. Vetura është ne tabela te Zvicrës. Çmimi 3850€
Informata rreth publikuesit
Ruzhdi
Vushtrri
045898756
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »