SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
121964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.9 tdi automatik, kilometra 226.000 te garantuara dhe me liber servisi, tempomat, kater xhama me rrym, eshte ne gjendje te shkelqyer pa asnje gabim
Me dogan
Informata rreth publikuesit
Arsim
Pejë
045661116
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »