SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ML270 viti 2004
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
121968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndrim me X6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Krasniqi
Murten, Switzerland
00767420308
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »