SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW T4
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
29,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
121971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW T4 viti i prodhimit 1994 motori 1.9 per më shum na kontaktoni ne numrin 044282872 mundeni edhe ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dionit
Istog
+37744282872
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »