SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.7 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2009
ID e produktit :
122032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.7 ecoflex diesel 10-2009 rexhistrim klim 6 shpejtsi guma te reja liber servisi etj 049 268 420

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gani
Gjilan
049 268 420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »