SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shkoda Oktavia
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Skoda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
122033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shkoda oktavia viti prodhimit 2006 serviset e kryera me rregull te gjithaa rrypin sebashku me set te motorrit te nderruar abs.klim,gjamat kollor,gjama elektronike , fellne alumini 220.000 km 1.9 tdi ne gjendje te shkelqyer 4x4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riad
Prishtinë
044-386118
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »