SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d 2007
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
122054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320d Full ekstraPa doganSenzor, navigacion e shume sene tjera.Info edhe ne viber 0037744470694

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Gjilan
044470694
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »