SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose ndrrohet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1989
ID e produktit :
122057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet mercedesi esht negjenje shum te mir regjistrimi I ka skadu ka denim ndrroj me golf 3 ose bmwPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrita
Suharekë
049204336
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »