SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten fellnet
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Viti :
2016
ID e produktit :
122071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten fellnet me gjith goma 205/40/17 per gollf 4 , touran , polo etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premtim
Prishtinë
044 714 443
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »