SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen(Buba) 045865503
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Beetle
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
45,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1976
Ekstra :
Radio, Spoiler
ID e produktit :
122085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen(Buba)
1.2 Benzin
1976 Oldtimer
carina placena registrovana na ks
ispravno stanje
garazirana
1700E cena
Informata rreth publikuesit
H3voc
Recane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »