SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mitsubishi L200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Lloji :
Mitsubishi L200
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mitsubishi L200 ngjendje shum tmir me klim me tgjitha i q'lajmrum ka guma rezerv 4X4 bojm edhe ndrrime me makina me te medha 049149281/044149281
Informata rreth publikuesit
elezajmilot
Klinë
049270924
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »