SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
122092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apel astra 1.8 benzin . Ne gjendje shum te mir. E sa Po ardhur nga zvicra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Prizren
044284540
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »