SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 316i
Çmimi :
€1,159.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Lloji :
BMW 316
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
122094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen bmw 316 i 1.6 benzin hargjimet evogla viti i prdhimit 90 ka regjistrim deri ne muajin e 8 , shum i ruajtur ne gjendje shum te mir , vetura posedon : gumat e reja , abs ,centrall, eshte gjysem hidraulik , kontaktoni. Ne 045898135

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Dibra, Dibër, Albania
045898135
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »