SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat
Çmimi :
€10,350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Seat Leon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
122134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat leon 1.6 dizell ne gjendje shume te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetonii
Prishtinë
044212739 049580000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »