SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1.7 dizel me liber servisit 141.000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
122153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel corsa 1.7 dizel regjistrim 11 muj me goma t reja 141 .000 km t garatune me liber t servisit me faktura qe deshmojn serviset qe jan kryer me rregull 2 qelsa me klim esp abs air bag ne gjendje shum t mir
Informata rreth publikuesit
koki
Gjakovë
045619431
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »