SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi 80
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
122155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi 80 1.8 benzin ngjendje perfekte rexhistrim deri ne mujin e 11.2016 qmimi I diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shiqeri
Böblingen
044854002
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »