SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki Gsx750F
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
1999
ID e produktit :
122164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorrin suzuki Gsx750f viti 1999 me i pa doganuar me targa te zvicrres ne gjendje te mir teknike per informata nr i telefonit 045-869-994

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »