SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 323
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
BMW 323
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
049 111 223 044 703 802 FERIZAJ RRUGA VLLAZRIT GERVALLA VISAR HAMDIU
Informata rreth publikuesit
Lahi
Ferizaj
049 111 223
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »