SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 M50D XDRIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
89,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
122200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te bardh , ulset me ngrohje ,
ulset sport , ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , bordkompjuter , tempomat ,
i hapur lart PANORAM , dyert me magnet ( SOFT CLOSE ) , radio CD USB ,
navigacion GPS TV HD , hapje dhe mbyllje me gisht , kamerat 360 shkalle ,
senzora te parkigut para dhe mbrapa , zerimin Bang & Olufsen AUDIO ,
projtektorin (heads up display) , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,
abs , esp , airbag , fellne . etj FULL OPSIONE M-POWER M50DPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x5-m50d-xdrive 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »