SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C3
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
122205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen C3 nga Zvicra viti i prodhimit eshte fundi i 2005 vetura eshte automatike benzin si dhe ka vetem 134 mije te kalume poashtu eshte shume e ruajtur si te jete e te si dhe ka mundesi te behet kabriolet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
049522572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »