SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sanaku me friz i Mercedesit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt
Lloji :
Mercedes Atego
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
122212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sanaku me friz i Mercedesit Shum ne gjendje te mir per Mishtoret apo ata qe merren me prodhimin e Paqurkav .eshte i pershtashem dhe ka hagjime te vogla Qmimi me pare 2800 euro Ndersa me ndrrim 3500 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
044 42 66 99
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »