SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo 1.9 JTD, 2002
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
ID e produktit :
122215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Klime dy zonale
- abs
- asr
- navi
- vollan multifunksional
- board kompjuter
- dritaret dhe pasqyret elektrike
- dritat xenon

E ka motorin e vitit 2005. Vetura eshte e jemja personale nuk eshte veture e pazargjive. Eshte shume komode, mjaft e gjere brenda shume e pershtatshme per familje. Setin llamelle, korpe, drugllager dhe zamajac i ka te ndrruar ne fillim te ketij viti. I posa servisum komplet (ulje, filter te naftes dhe uljes the filter te ajrit) per 10 000 kilometra. Fellne te mira, goma te veres dhe dimrit. Vetura me ni fjale eshte tip top. Mund ta kontrolloni ku te deshironi. Cmimi shume pak diskutohet. E shes per shkak se planifikoj te blej veture me te re. Bejm edhe ndrrim me opel dhe VW dizell. viber: 0037744175476

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arben
Prishtinë
044175476
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »