SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Skoda Fabia 2008
Çmimi :
€5,999.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
74,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda Fabia 2008
1.4 FSI 16V
90 PS
74,000km te kaluara
Klimë
ABS
Xhama elektronik
Mbyllje qendrore

Vetura osht ble te Baki Automobile n'vitin 2008 qe dmth eshte dora e pare une jom pronari i pare i vetures. Vetura osht ne gjendje te rregullt pa defekte.

Viber: +38649588966
Informata rreth publikuesit
Rron
Prishtinë
049588966
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »