SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 3c Highline 2.0 TDI (DSG) 170PS 16V
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Passat 3c 2.0 TDI (i e kuqe ), 16V, (DSG) në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe sapodoganuar me regjistrim Rks 1 Vit.

KILOMETRAT E GARANGUME .

Vetura Posedon:

-Ekstra/Septronic(Shpejtsit i ndrron nvollont)
-Klimatronik,
-Dritat Robot
-Xenon,
-Bi Xenon,
-Senzora,
-Karrikat Likur , nxemje , elektronike.
-Tempomat,
-Komanda vollan,
-Senzora Shiut
-Pasqyret Elektronike ( Nrikferc ulen te posht per ndim) dhe me nxemje.
-Navi,
-Bluetooth
-WIFI
-Fellga,
-Hollogenka
-2 Qelsa ,
-TelefonPer me shum info 044 868 616
Informata rreth publikuesit
adrian
Gjilan
044868616
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »