SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c200 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
posedon
klim
gjama me rrym
pasqyret me rrym
ulset me rrym
abs esp airbag
navi
servo
mbyllje qendrore
drita xenon
senzora parkingu para dhe mbrapa
pulla ne timon
Informata rreth publikuesit
hamdicanolli
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »