SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW T5
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Vento
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,500
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2005
Ekstra :
Alarm, CD Player, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW T5 , 2.5 TDii
I regjistruar deri 14.10.2016
Bejm ndrime me automjete
cmimi i negocjushem
Numrat kontaktues 044]049 331 159 viber 049 410 444
Informata rreth publikuesit
Agim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »