SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Benz ML 400 Cdi
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Lloji :
Mercedes 400
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Kilometrazha :
220,000
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Ml 400 Cdi. Automatik Klim.esp.abes navigacion etj.Goma te reja. Rigjistrim edhe 11 muaj.Vetura eshte ne gjendje te shkelqyshme si jasht ashtu edhe mbrenda.
Informata rreth publikuesit
Halil
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »