SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,800
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
122285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 6 i ardhur nga zvicra vetura posedon Fara me lled senzor branik para mbrapa navigacino kamera parkig zenZor karika m nxemje e shumm sen ekstra viti pi rodhiim 2011 kilometar 16800 dy qelsa liber servisi te fjitha jan kompletuara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nevzat
Prishtinë
044 220437
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »