SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shess nissan terano
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Nissan Terrano
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
1989
ID e produktit :
122290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nisan terano 2.7 dizell

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Peja
045559706
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »