SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
302,898
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1985
ID e produktit :
122291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 ne gjendje te rregullt motorin ne gjendje super 1.6 benzin tri dyr viti prodhimit 1985 rigjistrim ka 2 muaj deri ne qershor ngjyra e hirit metalike sa eshte ndrru edhe rrypi motorit eshte gjendje shum te mir interesuarit te kontaktojn ne ket nr +37744334175
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Gjakovë
044334175
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »