SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK AVANGARD
Çmimi :
€11,999.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Lloji :
Mercedes B Class
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
122292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURA POSEDON •Klimatronik ne funksion •Abs •ESP •Mbyllje qendrore •Mbyllje me komand +2 QELSA •Bord
Informata rreth publikuesit
Halil
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »