SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2005
ID e produktit :
122297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prizren
044439271
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »