SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMART
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
129,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Airbags
ID e produktit :
122318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart 600 kubik - 2004

Benzin

Klim

Karikat lekur + nxemje

Kabriolet
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prizren
045 235 236
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »