SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez_benz w210
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2001
ID e produktit :
122321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedez viti 2001 fyll opsion ne gjendje teknike te perkryer i gatshem per xhdo lloj prove

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Deni
Prishtinë
00355684040803
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »