SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez benz 33_35 8x4
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
450,000
Motori (kubik) :
35.00
Viti :
1990
ID e produktit :
122323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamjoni esht me gona te reja ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Deni
Prishtinë
00355684040803
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »