SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
polo 1.9 sdi
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
278
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
122325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes polo karvan 1.9 sdi 2002 gjendje shum tmir po ashtu posdon 1 vit regjistrim pronari i vetem ne kosov.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bukii
Brussels, Belgium
045565936
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »