SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
122338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura ne gjendje te rregull 6 muj regjistrim pa asnje investim vetura eshte ne gjendje te rregullt nuk ka nevoj asnje cent ivestim perkthet menihere bej edhe ndrrim varet nga oferta .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mensur
Vushtrri
044-799-564
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »