SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 6 2.0 tdi
Çmimi :
€9,700.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
122339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golfi esht ne gjendje te mir optike dhe teknike posedon klimatronike dy zonale senzor parkimi para edhe mrapa shum i ruajtun

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
rrahim
Prishtinë
044 431 935
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »