SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes skuter suzuki 50cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2002
ID e produktit :
122347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuter suzuki 50cc ne gjendje te mir per ma shum info kontaktoni ne viber ose whatasapp +38649481098

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fábîáń
Bern, Switzerland
049481098
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »