SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet chrysler pacifica 2004 - me regjistrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Lloji :
Chrysler Tjetër
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2004
ID e produktit :
122349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet chrysler pacifica i vitit 2004 i doganuar dhe regjistruar me tabela te ks, esht 3.5 benzin shum i ruajtur. Per me teper kontaktoPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Prishtinë
049122282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »