SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes MERCEDES E250 AVANTGARDE -09 (QMIMI FUNDIT)
Çmimi fillestar :
€21,500.00
Ju kurseni :
€1,500.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€20,000.00 Çmimi rritet në €21,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:33
Lloji :
Mercedes E 250
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
122371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes MERCEDES E250 AVANTGARDE ne gjendje perfekte , viti prodhimit 2009,servisin e kryer , regjistrim deri ne muajin mars 2017, automatik ,125000km te kaluara , posedon : =2 qelsa = =Tempomat=
=Xenon=
=Bi Xenon=
=Navigacion=
=Tepmpomat=
=Senzora parkingut para mprapa =
=DVD=
=AUX=
=Bluetooth Audio =
= Memorje deri ne 6 gb per inqizimin e kengve =
= Box 6cd=
=Bluetooth Tel =
=Mbyllja automatike e pasqyreve =
etj etj per me shum info tel: 049188766 edhe ne viber ne te njejtin numer
Informata rreth publikuesit
Fisi
Pejë
049188766
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »